0467.500NRHF
Numer produktu DigiKey
F5698TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F5698CT-ND - Taśma cięta (CT)
F5698DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0467.500NRHF
Opis
FUSE BRD MT 500MA 32VAC 32VDC
Szczegółowy opis
500 mA 32 V ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
0467.500NRHF Modele
50A
Topnienie I²t
0.0087
Temperatura robocza
-55°C - 90°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" x 0,012" (1,60mm x 0,81mm x 0,31mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
32 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.187 Ohms