0466.500NR
Numer produktu DigiKey
F1454TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F1454CT-ND - Taśma cięta (CT)
F1454DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0466.500NR
Opis
FUSE BOARD MOUNT 500MA 63VAC/VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA 63 V ~ 63 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0466.500NR Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.006
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 90°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,125" x 0,060" x 0,023" (3,18mm x 1,52mm x 0,58mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.248 Ohms