0452.375MRL
Numer produktu DigiKey
F2597TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2597CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2597DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0452.375MRL
Opis
FUSE BRD MT 375MA 125VAC/VDC SMD
Szczegółowy opis
375 mA 125 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Modele EDA/CAD
0452.375MRL Modele
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
50A
Topnienie I²t
0.101
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,240" x 0,106" x 0,106" (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
1.2 Ohms