045106.3MRL
Numer produktu DigiKey
F2588TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2588CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2588DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
045106.3MRL
Opis
FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.3 A 125 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
045106.3MRL Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
9.17
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Agencja zatwierdzająca
CSA, PSE, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,240" x 0,106" x 0,106" (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0096 Ohms