043503.5KRHF
Numer produktu DigiKey
18-043503.5KRHFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-043503.5KRHFCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-043503.5KRHFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
043503.5KRHF
Opis
FUSE BOARD MOUNT 3.5A 32VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.5 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
043503.5KRHF Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
35A
Opakowanie
Digi-Reel®
Topnienie I²t
0.3017
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 90°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" x 0,013" (1,00mm x 0,51mm x 0,33mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0135 Ohms