0435.750KRHF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 0435.750KRHF |
Opis | FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 750 mA ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 0435.750KRHF Modele |
Kategoria | Czas odpowiedzi Szybkie dmuchanie |
Prod. | Obudowa / skrzynia |
Seria | Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym 35A |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Topnienie I²t 0.012 |
Status części Aktywny | Agencja zatwierdzająca CSA, UL |
Typ mocowania Montaż powierzchniowy | Temperatura robocza -55°C - 90°C |
Typ bezpiecznika topikowego | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" x 0,013" (1,00mm x 0,51mm x 0,33mm) (dł. x szer. x wys.) |
Prąd znamionowy (A) | Rezystancja stałoprądowa na zimno 0.105 Ohms |