0435.750KR
Numer produktu DigiKey
F1443TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F1443CT-ND - Taśma cięta (CT)
F1443DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0435.750KR
Opis
FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
750 mA ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0435.750KR Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
35A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
0.012
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 90°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" x 0,013" (1,00mm x 0,51mm x 0,33mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.105 Ohms