0402L100SLKR
Numer produktu DigiKey
18-0402L100SLKRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-0402L100SLKRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-0402L100SLKRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0402L100SLKR
Opis
PTC RESET FUSE 1.0A 6V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 6V 1 A Ih Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
200 ms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
30 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
250 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
6V
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1 A
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Prąd - wyzwalania (It)
2 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
40 A