0402L020SLKR
Numer produktu DigiKey
F5757TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F5757CT-ND - Taśma cięta (CT)
F5757DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0402L020SLKR
Opis
PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 6V 200 mA Ih Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne), wklęsłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0402L020SLKR Modele
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
100 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.25 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
6V
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
200 mA
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Prąd - wyzwalania (It)
500 mA
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
40 A