0325020.MXDP
Numer produktu DigiKey
F10773-ND
Producent
Numer produktu producenta
0325020.MXDP
Opis
FUSE CERM 20A 250VAC 60VDC 3AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 A 250 V ~ 60 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (osiowe)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0325020.MXDP Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
400A~, 500A=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
1900.0
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,275" x 1,288" (6,99mm x 32,72mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0042 Ohms