031301.2HXP
Numer produktu DigiKey
F2550-ND
Producent
Numer produktu producenta
031301.2HXP
Opis
FUSE GLASS 1.2A 250VAC 3AB 3AG
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
21.5
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, PSE, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,250" x 1,250" (6,35mm x 31,75mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.278 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V