0308.750UR
Numer produktu DigiKey
18-0308.750URTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-0308.750URCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-0308.750URDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0308.750UR
Opis
FUSE BRD MNT 750MA 24VAC/30VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
750mA 24V~ ~ 30V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płyty PC Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0308.750UR Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Producent
Littelfuse Inc.
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje
Seria
Funkcje
Produkt samoistnie bezpieczny
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Agencja zatwierdzająca
cURus, Ex, IEC, IECEx
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Typ bezpiecznika topikowego
Mocowanie płyty PC
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Prąd znamionowy (A)
750mA
Rozmiar / wymiar
0,213" x 0,150" x 0,144" (5,40mm x 3,80mm x 3,65mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
24V~
Topnienie I²t
0.064
Napięcie znamionowe - prąd stały
30V=
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.665 Ohms