0298250.ZXEH
Numer produktu DigiKey
F3327-ND
Producent
Numer produktu producenta
0298250.ZXEH
Opis
FUSE AUTO 250A 32VDC AUTO LINK
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
250 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Motoryzacja Mocowanie śrubowe Łączenie automatyczne
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
2kA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Kolor
Różowe
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
1,149" x 0,750" x 0,390" (29,20mm x 19,05mm x 9,90mm) (dł. x szer. x wys.)