029707.5WXNV
Numer produktu DigiKey
F990-ND
Producent
Numer produktu producenta
029707.5WXNV
Opis
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.5 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Motoryzacja Wymagany uchwyt Nóż miniaturowy
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1kA
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
68.0
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UR
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Kolor
Brązowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,429" x 0,150" x 0,346" (10,90mm x 3,80mm x 8,80mm) (dł. x szer. x wys.)