025102.5VXL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 094
Arkusz danych
2.5 A 125 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Otwór przelotowy Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
025102.5VXL
Numer produktu DigiKey
025102.5VXL-ND
Producent
Numer produktu producenta
025102.5VXL
Opis
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
025102.5VXL Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A~, 300A=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.721
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Agencja zatwierdzająca
CCC, CSA, cURus, PSE, TUV
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,280" (2,80mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.036 Ohms