0242.160UAT1
Numer produktu DigiKey
F1293CT-ND - Taśma cięta (CT)
F1293TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
0242.160UAT1
Opis
FUSE CRTRDGE 160MA 250VAC/DC AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
160mA 250V~ ~ 250V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Otwór przelotowy
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Producent
Littelfuse Inc.
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje
Seria
Funkcje
Produkt samoistnie bezpieczny
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Agencja zatwierdzająca
cURus
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
4kA
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Prąd znamionowy (A)
160mA
Rozmiar / wymiar
0,119" x 0,331" (3,02mm x 8,40mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V~
Topnienie I²t
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V=
Rezystancja stałoprądowa na zimno
3 Ohms