02331.25MXBP
Numer produktu DigiKey
02331.25MXBP-ND
Producent
Numer produktu producenta
02331.25MXBP
Opis
FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.25 A 125 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Czas odpowiedzi
Średni nadmuch
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
10kA
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
3.39
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, KC, PSE, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.1263 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V