0218.160MXP
Numer produktu DigiKey
F1737-ND
Producent
Numer produktu producenta
0218.160MXP
Opis
FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
160 mA 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
35A
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
0.219
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
2.55 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V