021602.5MXP
Numer produktu DigiKey
F1712-ND
Producent
Numer produktu producenta
021602.5MXP
Opis
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.5 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Topnienie I²t
2.695
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0584 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V