0216.125MXEP
Numer produktu DigiKey
F6239-ND
Producent
Numer produktu producenta
0216.125MXEP
Opis
FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 mA 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 5mm x 20mm (osiowe)
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,886" (6,00mm x 22,50mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
3.675 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V