021506.3MXF56P jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
SCHURTER Inc.
W magazynie: 448
Arkusz danych
6.3 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy Cylinder z zagięciem promieniowym
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
021506.3MXF56P
Numer produktu DigiKey
021506.3MXF56P-ND
Producent
Numer produktu producenta
021506.3MXF56P
Opis
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1,5kA
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
128.75
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CQC, CSA, KC, PSE, UR, VDE
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0108 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V