021506.3MXESPP
Numer produktu DigiKey
F3588-ND
Producent
Numer produktu producenta
021506.3MXESPP
Opis
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.3 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 5mm x 20mm (osiowe)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
021506.3MXESPP Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Topnienie I²t
128.75
Agencja zatwierdzająca
CE, CQC, CSA, KC, PSE, UR, VDE
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0108 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V