021506.3MXBP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
SCHURTER Inc.
W magazynie: 448
Arkusz danych
6.3 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
021506.3MXBP
Numer produktu DigiKey
021506.3MXBP-ND
Producent
Numer produktu producenta
021506.3MXBP
Opis
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1,5kA
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
128.75
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0108 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V