0215.630MRGT1P jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
SCHURTER Inc.
W magazynie: 432
Arkusz danych
630 mA 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0215.630MRGT1P
Numer produktu DigiKey
0215.630MRGT1P-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0215.630MRGT1P
Opis
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Topnienie I²t
0.635
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.72 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V