0215.200TXP
Numer produktu DigiKey
F6039-ND
Producent
Numer produktu producenta
0215.200TXP
Opis
FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 mA 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Topnienie I²t
0.34
Agencja zatwierdzająca
CE, SEMKO, UL, VDE
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
1.84 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V