0209.250MXEP
Numer produktu DigiKey
0209.250MXEP-ND
Producent
Numer produktu producenta
0209.250MXEP
Opis
FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
250 mA 350 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Otwór przelotowy 5mm x 15mm (osiowe)
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
0.216
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,570" (4,70mm x 14,48mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
2.41 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
350 V