0157.250DR
Numer produktu DigiKey
F2959TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2959CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2959DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0157.250DR
Opis
FUSE BRD MT 250MA 125VAC/VDC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
250 mA 125 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Wymaga uchwytu, montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką i zacisk
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0157.250DR Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
Typ mocowania
Wymaga uchwytu, montaż powierzchniowy
Agencja zatwierdzająca
cULus
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,256" x 0,146" x 0,154" (6,50mm x 3,70mm x 3,90mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
1.0496 Ohms