01500322HXBLK
Numer produktu DigiKey
18-01500322HXBLK-ND
Producent
Numer produktu producenta
01500322HXBLK
Opis
ACS INLINE FUSEHLDR BLACK WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Uchwyt 15 A 500V 1 Obwody Kaseta Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Prod.
Typ oprawa bezpiecznikowa
Uchwyt
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie
Status części
Aktywny
Orientacja
Pionowe
Typ mocowania
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Rozmiar bezpiecznika topikowego
0,25" x 1,26" (6,35mm x 32mm) (śr. x dł.)
Materiał styku
Mosiądz
Prąd znamionowy (A)
15 A