SRP1-CRDZL-025TC-N
Numer produktu DigiKey
5666-SRP1-CRDZL-025TC-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRP1-CRDZL-025TC-N
Opis
SRP1-CR
Typ wyjścia
Prąd zmienny, przejście przez zero
Prod.
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Seria
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 240 V
Prąd obciążenia
25 A
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
6.3 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 70°C