PSX3XLUB0700X
Numer produktu DigiKey
5666-PSX3XLUB0700X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSX3XLUB0700X
Opis
FUSE SEMI 1500VDC 3XL SIZE 700A
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
700A ~ 1,5kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
Prostokątne, płaskie
Prąd znamionowy (A)
700A
Rozmiar / wymiar
5,067" x 2,894" x 3,130" (128,70mm x 73,50mm x 79,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1,5kV=