PSX3XLFL1000X
Numer produktu DigiKey
5666-PSX3XLFL1000X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSX3XLFL1000X
Opis
FUSE SEMI 1500VDC 3XL SIZE 1000A
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1kA ~ 1,5kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Producent
Littelfuse Inc.
Zastosowania
Półprzewodniki
Seria
Funkcje
Wskazujący
Opakowanie
Skrzynka
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UL
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA
Typ bezpiecznika topikowego
Pătrat
Obudowa / skrzynia
Prostokątne
Prąd znamionowy (A)
1kA
Rozmiar / wymiar
5,043" x 2,894" x 3,130" (128,10mm x 73,50mm x 79,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1,5kV=