PSR032US0800X
Numer produktu DigiKey
5666-PSR032US0800X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSR032US0800X
Opis
FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
800A 700V~ ~ 600V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V=
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Wskazujący
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UL
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
800A
Rozmiar / wymiar
1,898" x 2,362" x 2,598" (48,20mm x 60,00mm x 66,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
700V~