LFR251001CID
Numer produktu DigiKey
5666-LFR251001CID-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFR251001CID
Opis
FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Blok 100 A 250V 1 Obwody Kaseta Szyna DIN
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
100 A
Prod.
Do użycia z/powiązane produkty
Bezpieczniki klasy R
Seria
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Opakowanie
Skrzynka
Typ oprawa bezpiecznikowa
Blok
Status części
Aktywny
Liczba obwodów
1
Typ mocowania
Napięcie
Rozmiar bezpiecznika topikowego
1,063" x 5,874" (27mm x 149,2mm) (śr. x dł.)