LFJ601001CID
Numer produktu DigiKey
LFJ601001CID-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFJ601001CID
Opis
FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Blok 100 A 600V 1 Obwody Kaseta Szyna DIN
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
100 A
Liczba obwodów
1
Rozmiar bezpiecznika topikowego
1" x 4,626" (25,4mm x 117,5mm) (śr. x dł.)