LFJ600303PID
Numer produktu DigiKey
5666-LFJ600303PID-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFJ600303PID
Opis
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Blok 30 A 600V 3 Obwody Kaseta Szyna DIN
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
30 A
Liczba obwodów
3
Rozmiar bezpiecznika topikowego
0,813" x 2,25" (20,65mm x 57,15mm) (śr. x dł.)