LFJ600301CID
Numer produktu DigiKey
5666-LFJ600301CID-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFJ600301CID
Opis
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Blok 30 A 600V 1 Obwody Kaseta Szyna DIN
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
30 A
Prod.
Do użycia z/powiązane produkty
Bezpieczniki topikowe klasy J
Seria
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Opakowanie
Skrzynka
Typ oprawa bezpiecznikowa
Blok
Status części
Aktywny
Liczba obwodów
1
Typ mocowania
Napięcie
Rozmiar bezpiecznika topikowego
0,813" x 2,25" (20,65mm x 57,15mm) (śr. x dł.)