L75QS450.X
Numer produktu DigiKey
5666-L75QS450.X-ND
Producent
Numer produktu producenta
L75QS450.X
Opis
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Szczegółowy opis
450A ~ 750V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
2,000" x 2,844" (50,80mm x 72,24mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
450A
Topnienie I²t
Napięcie znamionowe - prąd stały
750V=