L75QS070.V
Numer produktu DigiKey
5666-L75QS070.V-ND
Producent
Numer produktu producenta
L75QS070.V
Opis
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
70A ~ 750V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Producent
Littelfuse Inc.
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Seria
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UL
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50kA
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, zacisk płytkowy (śruba)
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Rozmiar / wymiar
1,000" x 2,875" (25,40mm x 73,03mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
70A
Topnienie I²t
359.0
Napięcie znamionowe - prąd stały
750V=