L60030M1SQDINR
L60030M1SQDINR
L60030M1SQDINR
Numer produktu DigiKey
F11262-ND
Producent
Numer produktu producenta
L60030M1SQDINR
Opis
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Blok 30 A 600V 1 Obwody Kaseta Szyna DIN
Liczba obwodów
1
Styl zakończenia
Zacisk główkowy, szybkozłącze
Rozmiar bezpiecznika topikowego
0,394" x 1,496" (10mm x 38mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
30 A