L60030C1PQDINR
L60030C1PQDINR
L60030C1PQDINR
Numer produktu DigiKey
F11260-ND
Producent
Numer produktu producenta
L60030C1PQDINR
Opis
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Blok 30 A 600V 1 Obwody Kaseta Szyna DIN
Kategoria
Do użycia z/powiązane produkty
5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget)
Prod.
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Seria
Typ oprawa bezpiecznikowa
Blok
Opakowanie
Skrzynka
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Napięcie
Typ mocowania
Styl zakończenia
Zacisk główkowy, płyta ciśnieniowa, szybkozłącze
Rozmiar bezpiecznika topikowego
0,394" x 1,496" (10mm x 38mm) (śr. x dł.)
Materiał styku
Stop miedzi
Prąd znamionowy (A)
30 A