L50S550.X
Numer produktu DigiKey
5666-L50S550.X-ND
Producent
Numer produktu producenta
L50S550.X
Opis
FUSE CRTRDGE 550A 500VAC/450VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
550A 500V~ ~ 450V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V~
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V=
Prąd znamionowy (A)
550A
Rozmiar / wymiar
2,000" x 2,220" (50,80mm x 56,40mm) (śr. x dł.)