L50S350.V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
W magazynie: 1
Arkusz danych
350A 500V~ ~ 450V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
POWR-SPEED and PSR Series High-Speed Fuses
L50S350.V
Numer produktu DigiKey
5666-L50S350.V-ND
Producent
Numer produktu producenta
L50S350.V
Opis
FUSE CRTRDGE 350A 500VAC/450VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V~
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V=
Prąd znamionowy (A)
350A
Rozmiar / wymiar
1,500" x 2,094" (38,10mm x 53,20mm) (śr. x dł.)