KLKR025.T
Numer produktu DigiKey
5666-KLKR025.T-ND
Producent
Numer produktu producenta
KLKR025.T
Opis
FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25A 600V~ ~ 300V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
300V=
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Opakowanie
Skrzynka
Klasa
CC
200kA~, 20kA=
Obudowa / skrzynia
5AG, 10mm x 38mm (mikro)
Prąd znamionowy (A)
25A
Rozmiar / wymiar
0,406" x 1,500" (10,30mm x 38,10mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~