KLKD.300T
Numer produktu DigiKey
F7155-ND
Producent
Numer produktu producenta
KLKD.300T
Opis
FUSE CARTRIDGE 300MA 600VAC/VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300mA 600V~ ~ 600V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Zastosowania
Solarne (fotowoltaiczne)
Opakowanie
Skrzynka
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Status części
Aktywny
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100kA~, 50kA=
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Obudowa / skrzynia
Kaseta, niestandardowa
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Rozmiar / wymiar
0,406" x 1,500" (10,31mm x 38,10mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
300mA
Rezystancja stałoprądowa na zimno
16.2 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~