GP101B0M
Numer produktu DigiKey
5666-GP101B0M-ND
Producent
Numer produktu producenta
GP101B0M
Opis
THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 100 Wypustka, szklana
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GP101B0M Modele
Kategoria
Tolerancja rezystancji
±20%
Producent
Littelfuse Inc.
B25/50
2800K
Seria
Temperatura robocza
-50°C - 300°C
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - przewodu odprowadzenia
1,00" (25,40mm)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja w omach przy 25°C