FLSR015.TXID
Numer produktu DigiKey
5666-FLSR015.TXID-ND
Producent
Numer produktu producenta
FLSR015.TXID
Opis
FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15A 600V~ ~ 300V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
300V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Wskazujący
Status części
Aktywny
Klasa
RK5
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, QPL, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 20kA=
Prąd znamionowy (A)
15A
Obudowa / skrzynia
Kaseta, niestandardowa
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~
Rozmiar / wymiar
0,811" x 5,000" (20,60mm x 127,00mm) (śr. x dł.)