FLNR015.T
Numer produktu DigiKey
F1029-ND
Producent
Numer produktu producenta
FLNR015.T
Opis
FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/125VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15A 250V~ ~ 125V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
125V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Opakowanie
Skrzynka
Klasa
RK5
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, QPL, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 20kA=
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
Kaseta, niestandardowa
Prąd znamionowy (A)
15A
Rozmiar / wymiar
0,563" x 2,000" (14,30mm x 50,80mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V~