0NLN020.T
Numer produktu DigiKey
F1127-ND
Producent
Numer produktu producenta
0NLN020.T
Opis
FUSE CARTRIDGE 20A 250VAC/VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20A 250V~ ~ 250V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa
K5
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50kA~, 20kA=
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
Kaseta, niestandardowa
Prąd znamionowy (A)
20A
Rozmiar / wymiar
0,563" x 2,000" (14,30mm x 50,80mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V~