0KLK.500T
Numer produktu DigiKey
F1071-ND
Producent
Numer produktu producenta
0KLK.500T
Opis
FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/500VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500mA 600V~ ~ 500V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~
Producent
Littelfuse Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V=
Seria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, QPL, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100kA~, 50kA=
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
5AG, 10mm x 38mm (mikro)
Prąd znamionowy (A)
500mA
Rozmiar / wymiar
0,406" x 1,500" (10,31mm x 38,10mm) (śr. x dł.)