0JTD080.VXID
Numer produktu DigiKey
5666-0JTD080.VXID-ND
Producent
Numer produktu producenta
0JTD080.VXID
Opis
FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80A 600V~ ~ 300V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
300V=
Zbiorcze
Funkcje
Wskazujący
Prąd znamionowy (A)
80A
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, wskaźnik alarmowy, zacisk płytkowy
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~
Rozmiar / wymiar
1,126" x 2,626" (28,60mm x 66,70mm) (śr. x dł.)